Messi tutvustus

Home / Messi tutvustus

Sauga jõgi Pärnu linna veerel koondab endasse hulgaliselt salapäraseid ja seniavastamata paiku!
Väikelaevade sadam koos majutuskeskusega “Fishing Village”, mis asub Pärnu jõe suudmest umbes 2 km kaugusel jõe maalilisel kaldal on tõelisteks avastusteks justkui loodud!
Kohalejõudmiseks tuleb uuelt Tallinna-Lihula mnt vaheliselt Pärnu ringteelt valida õige ring ja väljuda sellest, pöörates Pärnu lennujaama poole.
Alanud 2017 aasta 28.-29. juulil, korraldab kompleksi haldaja koostöös heade partneritega Pärnumaa Jahimeeste Liidust, Eesti Jahimeeste Seltsist ja harrastuse-kalastuse valdkonna parimate spetsialistidega Eestimaa esimese Jahi- ja Kalandusmessi ning kalapüügivõistluse Pärnu Lahe Koha.
Messile kohaselt tutvustame valdkondades toimuvaid uuendusi ja uudistooteid, esitleme kõikide põimuvate valdkondade nagu matkamine, merendus, toiduvalmistamine jne mitmekülgseid võimalusi, lisaks kõike mis seostub aktiivse inimese hobide ja vabaajaveetmise võimalustega.
Sauga jõel saab proovida ja osta erinevaid veesõidukeid, avatud on telk huvitavate töötubadega nii suurtele kui väikestele, näiteks õpetame sõlmede tegemist ja nakkevõrkude rakendamist. Lisaks on messialal laste-, käsitöö- ja toitlustusala.
Kahel päeval mitmekesine kultuuriprogramm!
Messipäevade raames toimub 29. juulil juba teist korda kalapüügivõistlus „Pärnu Lahe Koha 2017“.
Kogu messiala on tasuta ligipääsuga. Parkimine on hajutatud kahele alale, kuhu kokku mahub kuni 250 sõidukit. Messiala laotub c 50 000 m2, kuhu oodatakse kuni 150 eksponenti ja kuni 10 000 külastajat. Mess on avatud reedel kell 12.00 – 20.00 ja laupäeval kell 09.00 – 17.00
Asukoht: Fishing Village – Uus-Sauga 62 Pärnu 80033
KÄSITÖÖALA – ootame käsitöölisi: landimeistreid, topiste valmistajaid e taksitermiste, nahaparkalid sepiste valmistajaid, korvipunujaid, jt
LASTEALA – kus tegevust leiavad meie kõige väiksemad. Lisaks on avatud telk TÖÖTUBADEGA kus on palju tegevusi lastele ja noortele. Sauga sadama kail saavad lapsed õngitseda kala ja avatud on paadilaenutus.
TOITLUSTUSALA Muretseb selle eest, et külastajate kõht oleks täis. Proovida saab kodumaist kala ja ulukit. Võtame ahjust välja suitsukala ning keedame lõkkel uhhaad.
Korraldaja meediaplaan näeb ette kajastust järgnevates meediakanalites: print- ja välireklaam ning veebi- ja sotsiaalmeediareklaam. Koostööd teeme jahindus-, kalandus- ja merendusealaste väljaannetega. Täpsed reklaamkanalid ning mahud selguvad läbirääkimiste käigus. Teeme meediaalast koostööd eksponentidega.

Meedia meist:
Maa Elu