Külastajale

Home / Külastajale

Hea külastaja!

Pärnu Sauga sadamas, Fishing Villages leiab aset 28.-29. juulil Jahi- ja Kalandusmess, koostöös Pärnumaa Jahimeeste Liidu, Eesti Jahimeeste Seltsi ja harrastus-kalastus valdkonna spetsialistidega.

Programm on koostatud kahel päeval nii, et tegevusi jätkub ka põhihuvilisele moraalseks toeks tulnud lähedastele. Säästva kalanduse tutvustamiseks koostöös KIK-iga korraldatakse õpitoad ja seminarid lastele ja noortele:

  • Savikoda: „Eesti kalad ja metsloomad“;
  • Landivalmistamise õpituba;
  • Külmkapimagnetid: „hoia merd“;
  • Keskkonnasõbralik õngitsemisõpetus noortele kuni 13a;
  • Rakenduste tegemine: „Mis on pliitina, kuidas vabastada kala teda vigastamata?“;
  • “Sõlmed, mida peaksid tundma viibides merel ja looduses”;
  • “Nakkevõrkude rakendamine”.

Lisaks merepäästeüksuste tutvustus keskkonnasõbralikust ja ohutust liiklemisest rannikumeres. Ümarlaud “Pärnu Lahe koha” raames Eesti Harrastuskalastajate Liit – kalaturism Eestis, kui uus turismisuund. “Pärnu lahe ökoloogiline sisund ja tulevik” –programmis esinevad asjast huvitatud osapooled/ kutselised kalurid, harrastajad.

Reede õhtul on kõik külastajad oodatud messil asuvasse Kaluriküla Sadamakaohvikusse! Kohapeal on võimalik püüda tiigist forelli ja kostitada ennast hea ja paremaga ansambel „Meremees“ saatel. Ansambel alustab kell 20.00. Tasuta!

Õpitoad ja ümarlauad on osaljatele tasuta (eelregistreerimine)!

Eelregistreerimiseks palume saata e-mail aadressile endrik@fishingvillage.ee

Eksponendid tutvustavad veesõidukeid vahetult sadamas, maismaal on Off-Road rada ATV-dele ja huvitavaid tooteid erinevatelt valdkonna esindajatelt. Infot saavad vahetada ja meelepärast soetada kõik huvilised!

MTÜ Pärnumaa vibujaht meeskond õpetab külastajaid tasuta, kuidas märki ja 3D loomi tabada pikkvibu, plokkvibu või ammuga. Õpetatakse heitma ka viikingite sõjakirvest. Esitletakse Laporte Archery kettaheitemasinat, mis on mõeldud vibulaskmiseks.

Kõikidele külastajatele on messile sissepääs ja programm TASUTA!